Emekli Polis Memuru Düğünde Dehşet Saçtı

Düğün salonunda cinnet getiren emekli polis memuru, kayınpederi ile kayınbiraderini vurarak yaralarken, 1 kişinin de ölümüne neden oldu.
Emekli Polis Memuru Düğünde Dehşet Saçtı
Kırıkhan ilçesinde cinnet getiren emekli polis memuru, düğün salonunda tartıştığı kayınpederi ile kayınbiraderini silahla yaraladı. Olayda kurşun isabet eden bir davetli ise hayatını kaybetti.Alınan bilgiye göre olay, dün akşam Kırıkhan Öğretmenevi’nde düzenlenen bir düğün töreninde meydana geldi. Kayını ile küs olan emekli polis memuru Muhammet Murat K., düğündeki eşini götürmek istedi. Bu sırada tartıştığı kayınpederi Mehmet Nuri Polat (66) ve kayınbiraderi Ünal Polat’a kızan Muhammet Murat K. aracındaki silahı alıp tekrar salona gelerek her ikisine de kurşun yağdırdı.
 
 Alkollü olduğu öğrenilen şahıs kayınpederi ve kayınbiraderini yaralarken, silahtan çıkan mermilerden biri davetlilerden Bestami Alkaya’ya isabet etti. Alkaya olay yerinde hayatını kaybederken, yaralı baba ve oğlu kaldırıldıkları Kırıkhan Devlet Hastanesi’nden  Antakya  Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Muhammet Murat K. gözaltına alınırken, hayatını kaybeden Bestami Alkaya’nın cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.