Gaziantep'te Damat Katliam Yaptı

Gaziantep'te, eski eşini eve dönmeye ikna edemeyen şahıs dehşet saçtı, 2 kişi öldü 1 kişi yaralandı.
Gaziantep'te Damat Katliam Yaptı
Gaziantep'te, eski eşini eve dönmeye ikna edemeyen bir şahıs katliam yaptı. Kayınvalidesi ve kayınbabasını bıçaklayarak öldüren damat, eski karısını da ağır yaraladı. 20 yıllık evli 3 çocuk babası E.K. (49), yaklaşık 8 ay önce eşi F.K. (42) ile aralarında yaşanan şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrıldı. E.K., aynı binanın ikinci katındaki kayınbabasının evine birkaç kez giderek eşini eve dönmesi için ikna etmeye çalıştı. Ancak her seferinden eli boş döndü. Saat 23. 00 sıralarında bir kez daha kayınbabası A.İ.'nin (61) kapısını çalan E.K., eşiyle konuşmak istediğini söyleyerek içeri girdi. Evin oturma odasında konuşmaya başlayan E-F. K. çifti bir anda tartışmaya başladı. Bunun üzerine E.K.'nin kayınbabası A.İ. ile kayınvalidesi P.İ. (60), damatları E.K.'den evlerini terk etmesini istedi. Sinirlerine hakim olamayan E.K., üzerinde taşıdığı bıçakla kayınvalidesi, kayınbabası ve eşini bıçakladı. 

Binanın kapıcısı üst kattan gelen sesler üzerine İ'ye ait daireye çıktığında P.İ., kayınbabası A.İ. ve eşi F.K.'yi yerde kanlar içerisinde yatarken buldu ve hemen polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada E.K. ise evden çıkarak kayıplara karıştı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri aldı. 112 sağlık ekipleri de yaptıkları incelemelerde P.İ.'nin öldüğünü tespit etti. Ağır yaralı olan A.İ. , kaldırıldığı 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan F.K. ise hemen tedavi altına alınırken hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Olayın ardından kaçan E.K.'nin yakalanması için polis çalışma başlattı. Damatlarının bıçak darbeleri ile hayatını kaybeden A-P İ. çiftinin 18 Mart'ta Umre'ye gidecekleri ve bunun için hazırlık yaptıkları öğrenildi. 
Bu arada, kayınbabası ve kayınvalidesini öldürüp eşini de ağır yaralayan E.K.'nin son zamanlarda çevresine, eşinin ailesinden baskı gördüğünü, kendisinin kayınbabasına ait markette çalıştığını ancak bu çalışmasının karşılığında parasını alamadığını ve eşinin ailesi tarafından dövüldüğünü anlattığı bildirildi.
Gaziantep'te Damat Katliam Yaptı haberi 01 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  20860 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle