Genç Kızı Komşusu mu Kaçırdı

<h2>Samandağ il&ccedil;esinde komşusu tarafından ka&ccedil;ırıldığı iddia edilen 15 yaşındaki kızın ailesi &ccedil;ocuklarının bir an &ouml;nce bulunmasını istiyor</h2>
Genç Kızı Komşusu mu Kaçırdı
Baba Alaattin B,  yaptığı açıklamada, 5 gün önce "amcamın evine gidiyorum" diye dışarı çıkan kızının birkaç saat sonra kendilerini kime ait olduğunu bilmedikleri bir cep telefonundan arayarak "komşuları M.Y. ile birlikte olduğunu ve eve bir daha gelmeyeceği"ni söylediğini aktardı. Kızları ile görüştükleri numarayı tekrar aradıklarını ancak ulaşamadıklarını anlatan baba, "Kızımın nerede tutulduğunu bilemiyorum. Her yerde aradık fakat hiçbir ize rastlayamadık. Kızımın kaybolduğunu polise ve savcılığa bildirdik. Komşumuz tarafından kaçırıldığını düşünüyoruz. Bu kişi hakkında da şikayetçi olduk. Ondan da haber alamıyoruz. Telefonlarını da kapatmış. Kızımın o şahsın yanında olduğundan adım gibi eminim" dedi. Alaattin B, M.Y'nin 2 yıllık kapı komşuları ve evli bir kız çocuk babası olduğunu kaydetti.Anne Filiz B. ise kızını çok sevdiğini belirterek, yetkililerden yardım istedi.Kızına da seslenen Filiz B, "Ne olur geri dön, seni çok sevdiğimi biliyorsun. Ben seni hiçbir zaman üzmedim. Eğer zorla tutuluyorsan bana haber ver" diye konuştu.
Genç Kızı Komşusu mu Kaçırdı haberi 16 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  2370 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle