Gölete Giren Suriyeli Çocuk Boğuldu

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:15px">Antakya il&ccedil;esinde serinlemek i&ccedil;in g&ouml;lete giren Suriyeli &ccedil;ocuk boğuldu.</span>
Gölete Giren Suriyeli Çocuk Boğuldu
Alınan bilgiye göre, ailesiyle piknik yapmak için Karlısu Mahallesi'ndeki göletin kenarına giden Suriyeli Umran Dakıl (16), serinlemek için suya girdi. Bir süre sonra gözden kaybolan Dakıl'ın ailesi, durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne (AFAD) bağlı dalgıçlar, gölette yaptıkları 18 saatlik arama çalışması sonucunda Dakıl'ın cesedine ulaştı. Umran Dakıl'ın cenazesi Antakya Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olay yerinde bulunan yakınları sinir krizleri geçirdi.
Gölete Giren Suriyeli Çocuk Boğuldu haberi 04 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1750 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle