HATAY DA AİLE CİNAYETİ

Hatay'da 19 yaşındaki T.S., henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştığı annesi Nermin S.'yi bıçaklayarak öldürdü, babası Tahsin S.'yi de ağır yaraladı.

HATAY DA AİLE CİNAYETİ
Hatay 'da 19 yaşındaki T.S., henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştığı annesi Nermin S.'yi bıçaklayarak öldürdü, babası Tahsin S.'yi de ağır yaraladı.Olay, dün akşam Antakya merkeze bağlı Serinyol Beldesi Günyazı Köyü'nde meydana geldi. T.S. henüz bilinmeyen bir nedenle annesi ve babası ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine T.S., mutfaktan aldığı bıçakla annesi Nermin ile babası Tahsin S.'ye saldırdı.
Çığlıkları duyan komşuları eve gelince T.S. kaçtı, kanlar içinde bulunan çift ise Antakya Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Ancak anne Nermin S. yapılan tüm müdahaleye karşın kurtarılamadı. Hayati tehlikesi bulunan baba ise Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Serinyol Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüpheli T.S.'yi gözaltına alarak soruşturma başlattı.
HATAY DA AİLE CİNAYETİ haberi 21 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  32185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle