HATAY DA FECİ TRAFİK KAZASI

Antakya'da 46 yaşındaki Orhan Özkan, Devlet Hastanesi'nde tedavi gören eşini ziyarete giderken, otomobiliyle TIR'a çarpması sonucu araçta bulunan baldızı 42 yaşındaki Filiz Söylemez ile birlikte hayatını kaybetti.

HATAY DA FECİ TRAFİK KAZASI
Antakya'da 46 yaşındaki Orhan Özkan, Devlet Hastanesi'nde tedavi gören eşini ziyarete giderken, otomobiliyle TIR'a çarpması sonucu araçta bulunan baldızı 42 yaşındaki Filiz Söylemez ile birlikte hayatını kaybetti. Kazada 2 kişi de yaralandı. Kaza, Gaziantep- Antakya karayolunun 70'inci kilometresinde dün gece meydana geldi. Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde oturan Orhan Özkan, 27 B 8414 plakalı otomobiliyle hastanedeki eşini ziyarete giderken, yanına baldızı Filiz Söylemez ile akrabaları Şahin Önlü ve eşi Fatma Önlü'yü de aldı.

Ancak dönüş yolunda Mehmet Şimşek yönetimindeki 63 NR 686 plakalı TIR ile çarpışması sonucu, emniyet kemeri takılı olmayan sürücü Orhan Özkan araçtan dışarı fırlayarak olay yerinde yaşamını kaybetti. Hassa İlçesi Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralılardan Filiz Söylemez de kurtarılamadı. Şahin ve Fatma Önlü'nün tedavisi ise sürüyor. TIR sürücüsü ile ilgili soruşturma sürüyor.
HATAY DA FECİ TRAFİK KAZASI haberi 01 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  28685 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle