HATAY DA VAHŞİ CİNAYET

İskendurun da alacak verecek meselesi yüzünden bir kişi amcasının oğlunu önce pompalı tüfekle vurdu sonra satırla başını kesmeye kalktı.
HATAY DA VAHŞİ CİNAYET
Olay geçtiğimiz hafta sonunda İskenderun'a bağlı Barbaros mahallesinde meydana geldi. 
İddiaya göre, Emekli devlet memuru olan Bekir Gökalp (59) amcasının oğlu olan Zeki Gökalp'in saldırısına uğradı. Yolda yürüyen Bekir Gökalp'ın motosikletle yaklaşan Zeki Gökalp motosiklet üzerinde halı içerisine sakladığı pompalı tüfeği çıkartarak Bekir Gökalp'e ateş etmeye başladı. Omuzundan yaralanan ve yere yığılan Bekir'e daha sonra satırla saldıran Zeki Gökalp (45) başına ve boğazına satırla vurarak amcasının oğlunu hunharca öldürdü.

Çevredeki vatandaşların feryatları üzerine olay yerinden kaçan Zeki Gökalp, polisin sıkı takibi sonrası yakalanarak göz altına alındı.
Kafası kopmak üzere olan Bekir Gökalp ise hastaneye götürüldüğünde çoktan hayatını kaybetmişti. Acı haberi alarak hastaneye giden aile yakınları sinir krizleri geçirirken polis olayların büyümemesi için hastanede geniş güvenlik önlemleri aldı. Aileye ait iflas eden bir şirket nedeniyle kefil konumundaki Zeki Gökalp'in evine icra geldiği için yaşandığı iddia edilen olayda hayatını kaybeden Bekir Gökalp'ın ise alacak verecek meselesinde aracılık yapıp iki akrabasını anlaştırmaya çalıştığı olayla doğrudan bir ilgisinin olmadığı iddia edildi.
HATAY DA VAHŞİ CİNAYET haberi 24 Eyl 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  46860 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle