HATAY'DA CİNAYET

HATAY'DA CİNAYET -EVİNDE BOĞAZI KESİLEREK ÖLDÜRÜLEN KADININ CESEDİ YAKINLARI TARAFINDAN BULUNDU
HATAY'DA CİNAYET
Hatay'da, ablası ve eniştesiyle aynı evde yaşayan kadın, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
     Hacı Ömer Alpagot Mahallesi Süreyya Halefoğlu Caddesi'nde bulunan tek katlı evde yaşayan Şahide Narğis (55), ablası ve eniştesinin işte olduğu sıralarda, ziyarete gelen yakınları tarafından bıçakla öldürülmüş halde bulundu.
     Yakınlarının durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen güvenlik ekipleri, Narğis'in boğazının kesilerek öldürüldüğünü, bileklerinde de bıçak yaralarının olduğunu belirledi.
     Cinayet olayıyla ilgili bulguları araştıran ekipler, evin yakınında bulunan çöp kutularını da inceleyerek delil aradı.
     Abla Vahide ve aynı zamanda akrabası olan eşi Hasan Dip Narğis, sabah işe gittiklerini, Şahide Narğis'in evde yalnız olduğunu, olayı duyunca şoka uğradıklarını söylediler.
     İlk eşinden boşanan ve ikinci eşini de 20 yıl önce kaybeden, üç kızı bulunan Şahide Narğis'in, yalnız olduğu için abla ve eniştesiyle aynı evde kaldığı bildirildi.
     Olayın haber verilmesi üzerine annelerinin yaşadığı eve gelen kızları Serpil, Serap ve Sevda, durumu öğrenince baygınlık geçirdiler.
     Yetkililer, cesedin, otopsi için Antakya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığını, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdiler
HATAY'DA CİNAYET haberi 24 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  51760 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle