HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASI SAYESİNDE YAKALANDI

 Hatay'ın Yayladağı ilçesinde, tekel büfesinden hırsızlık yaptıkları iddia edilen iki zanlı, güvenlik kamerası kayıtları sayesinde yakalandı.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASI SAYESİNDE YAKALANDI
  Alınan bilgiye göre, Kurtuluş Mahallesi'nde, Erdoğan Yıldırım'a ait büfeye 6 Mart Pazar gecesi pencere camını kırarak giren hırsızlar, içki ve gıda maddeleri çaldı.
     Yıldırım'ın olayın ardından yaptığı başvuru üzerine Emniyet Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Kayıtlardan olayı gerçekleştirdiği belirlenen zanlılar Y.P. (20) ve Y.K. (22) polis tarafından gözaltına alındı.
     Yetkililer, çalınan malzemelerin iş yeri sahibine teslim edildiğini, zanlıların sorgulanmalarının ardından adliyeye sevk edileceklerini bildirdiler.
     Erdoğan Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son bir yılda iş yerinden 4 kez hırsızlık yapılması üzerine güvenlik sistemi kurdurduğunu belirterek, ''Her gece uykularım kaçıyordu. Önlem için bu yola başvurduk. Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kayıtları inceleyerek hırsızların kimliklerini belirledi ve gözaltına aldı. Umarım bir daha böyle bir olayla karşılaşmam'' diye konuştu.