İSKENDURUN DA ŞAFAK OPERASYONU

İskenderun ilçesinde çeşitli suçlara karıştıkları belirlenen kişilerin yakalanmasına yönelik sabaha karşı 20 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.
İSKENDURUN DA ŞAFAK OPERASYONU

Alınan bilgiye göre, İskenderun Emniyet Müdürlüğü ekipleri, özellikle hırsızlık, gasp, tehdit, senet tahsilatı yapan kişilere yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında teknik ve fiziki takipler sonrası belirlenen kişilerin evlerine sabaha karşı eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Geniş güvenlik tedbirlerinin alındığı operasyon daha çok Piri Reis, Cumhuriyet, Barbaros ve Meydan mahallelerinde yoğunlaştı. İskenderun'da faili meçhul adam yaralama olaylarının şüphelileri dahil birçok sabıkalının adreslerine yapılan operasyonlarda 3 ruhsatsız av tüfeği ve uyuşturucu madde ele geçirildi.Operasyon kapsamında 10 kişi gözaltına alınırken bu kişilerden 8'inin değişik suçlardan aranan kişiler olduğu belirtildi.

İSKENDURUN DA ŞAFAK OPERASYONU haberi 25 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  16475 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle