KARDEŞ TORBACILAR YAKALANDI

Hatay Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Hatay’ın Samandağ ilçesi ile Gaziantep’te eş zamanlı olarak yaptıkları operasyonlarda torbacı tabir edilen uyuşturucu içici ve satıcının 5’ini Gaziantep’te 8’ini de Samandağ ilçesinde ele geçirdi.
KARDEŞ TORBACILAR YAKALANDI

Uyuşturucu çetesinin 4’ünün kardeş olduğu ve ikisinin yaşının ufak olduğu çeteye mensup kişilerden birinin askerde birinin de firarda olduğu belirtildi.

Alınan bilgiye göre, 81.5 Gram eroin ve 3 gram Kubar esrarla birlikte toplam 11 kişinin yakalanarak adliyeye sevk edildiği ifade edilirken, Çetenin uyuşturucuyu Gaziantep’ten temin ederek Hatay’ın Samandağ ilçesine getirip hem içtikleri hem de sattıkları belirtilirken zanlıların yaklaşık olarak 8 aydır takip edildiği bilgisi verildi.

81.5 gram eroin ve 3 gram kubar esrarla birlikte yakalanan, G,O. (19.) A,Y (19).K,K(28) E,S(30) T,R (32) P,R (34) E,Ş(24) T,Y(34)B,K (22) E,D(20) D,D(20) M,D (18) S,D (17) Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadelerinden sonra Adliye’ye teslim edildiler.

KARDEŞ TORBACILAR YAKALANDI haberi 23 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  20915 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle