KAYBOLAN EŞİNİ ARIYOR

Antakya'da bir kişi 9 ay önce evden ayrıldıktan sonra geri dönmediğini iddia ettiği karısının bulunmasını istiyor.
KAYBOLAN EŞİNİ ARIYOR
 Ömür Okyay (34), AA muhabirine yaptığı açıklamada, eşi Münire Okyay'la (28), 6 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi olduklarını 1.5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle karşılıklı olarak boşanmak için dava açtıklarını söyledi.
     Dava süresince de eşinin ailesinin evinde kaldığını ifade eden Okyay, şöyle devam etti:
     '' Eşim dava süresince 8 ay boyunca ailesinin evinde kaldı. Ben eşimle tekrar barışmak için ailesinin evine gittim. Fakat eşim barışma isteklerime olumsuz yanıt verdi. Bu süreden sonra ben tekrar eşimi görmedim. Eşinden 9 ay boyunca haber alamıyorum. En azından yaşadığını öğrenmek istiyorum. Yetkililerin bana eşimin bulunması konusunda yardımcı olmasını bekliyorum''
     Münire Okyay'ın annesi Vedia Keleş (51), kızından bir haber almak istediklerini söyledi.
     Kızıyla arkadaş gibi olduklarını belirten Keleş, '' Aylardır kızımdan haber alamadım. Onu çok merak ediyorum. Tekrar evine dönmesini bekliyorum. Hiç olmazsa bir telefon açarak iyi olduğunu bildirmesini arzu ediyorum'' şeklinde konuştu.
 
 
KAYBOLAN EŞİNİ ARIYOR haberi 03 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  29075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle