KAZA KURŞUNUNA KURBAN GİDEN DAMAT TOPRAĞA VERİLDİ

Kırıkhan ilçesinde gelin indirme esnasında kaza kurşununa kurban giden damat Hakan Koyunoğlu (26) gözyaşları arasında toprağa verildi.
KAZA KURŞUNUNA KURBAN GİDEN DAMAT TOPRAĞA VERİLDİ
Kırıkhan bağlı Fatih mahallesinde akşam yapılacak olan düğün öncesi gelini konvoy halinde yeni evlerine getiren gelin alayı, damat ve gelinin arabadan indirileceği sırada havaya açılan ateş sırasında hayatını kaybeden Dörtyol Cezaevinde gardiyan olarak görev yapan Hakan Koyunoğlu, gözyaşları arasında toprağa verildi.Hakan Koyunoğlu’nun Kırıkhan Devlet Hastanesi morgundan alınan cenazesi ikindi namazına müteakip Kırıkhan asri mezarlığında toprağa verilirken, yakınları da göz yaşlarına boğulurken, düğün öncesi eşini kabeden gelin Fatma Kavşit’in ise sinir krizi geçirdiğinden  dolayı hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.Olay esnasında kurşunun damadın Adana’da polis olan amcası Ö. K. (43)’nın silahından çıkan kurşunla vurulduğu, Ö.K’nın olaydan sonra Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek silahıyla birlikte selim olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.
KAZA KURŞUNUNA KURBAN GİDEN DAMAT TOPRAĞA VERİLDİ haberi 17 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine  adına Hatay Kırıkhan muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  5810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle