KIZ KAÇIRMA VAHŞETİ

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde gece pompalı tüfekle vurularak öldürülen aynı aileden 5 kişinin kız kaçırma meselesi yüzünden öldürüldüğü ortaya çıktı.

KIZ KAÇIRMA VAHŞETİ
Edinilen bilgiye göre, gece evine geldiğinde kızının sevdiği gençle kaçtığını öğrenen Hüseyin G., saat 02.00 sıralarında daha önce kızını istemeye gelen Harbelioğlu ailesinin yaşadığı Mimar Sinan Mahallesi Hürriyet Caddesi'ndeki evlerine gitti. Ev sahibi Nuri Harbelioğlu ile tartışmaya başlayan Hüseyin G., yanında getirdiği pompalı tüfekle ateş açtı. Nuri Harbelioğlu'nu öldüren Hüseyin G., daha sonra evde bulunanlara rastgele ateş açmaya başladı. Zanlı pompalı tüfeği olay yerinde bırakarak kaçtı.
Silahlı baskında Nuri, eşi Songül, çocukları Sedat ve Sinan Harbelioğlu olay yerinde, yaralanan Gizem Harbelioğlu ise kaldırıldığı  Antakya Mustafa Kemal Üniversitesi(Mkü) Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Nuri Harbelioğlu ile cinayet zanlısı Hüseyin G'nin arkadaş olduğu ortaya çıktı. Nuri Harbelioğlu'nun birkaç gün önce bacanağının oğlu Özkan için Hüseyin G'nin evine giderek kızını istediği, ancak Hüseyin G. bu isteğe olumlu cevap vermeyince Özkan adlı kişinin dün kızla birlikte kaçtığı öğrenildi. Hüseyin G'nin kızının kaçmasından arkadaşı Nuri Harbelioğlu'nu sorumlu tuttuğu öğrenildi.Cinayetten sonra kaçan Hüseyin G'nin yakalanması için çalışma başlatıldı. Olayda yaralanan Uğur Harbelioğlu'nun ise Antakya Mkü Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor
İhlas Haber Ajansı
KIZ KAÇIRMA VAHŞETİ haberi 21 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  20410 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle