RESTAURANTTA SİLAHLI SALDIRI

İskenderun’a bağlı Karaağaç beldesinde gece yarısı bir restaurantta meydana gelen silahlı saldırıda 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
RESTAURANTTA SİLAHLI SALDIRI

Pazar günü gece yarısı Karaağaç beldesinde bir Restaurantta meydana gelen silahlı saldırıda 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Restauranta düzenlenen silahlı baskında yaralanan Hamile kadının karnındaki bebek öldü. Zanlı Gökhan T. Tutuklanarak ceza evine gönderildi.İddialara göre; gece saatlerinde meydana gelen silahlı saldırıda bulunan Gökhan T. isimli kişi resturantta bulunan Halil İ. adlı bir kişi ile yanında bulunan hamile bayana silahla ateş açtı. Yaşanan bu olayda dört kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, Halil İ. ile yanında bulunan bayan ağır yaralı olarak İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.Hastanede yapılan müdahalenin ardından durumları ağır olan iki kişi yoğun bakıma alınırken, doktorlar hamile olan bayanın ise bebeğini kurtarmak için yoğun çaba harcamalarına rağmen kurtarılamadı.İskenderun Asayiş şube ekiplerinin yapmış oldukları çalışmalar neticesinde silahla ateş açtığı iddia edilen ve doğmamış bir bebeği öldürdüğü söylenen dört kişinin yaralanmasına sebep olan Gökhan T., polis tarafından yapılan operasyonla kıskıvrak yakalandı.Operasyonda yapılan aramalarda ise üzerinde üç adet silah yakalanan zanlı yapılan sorgulamasının ardından İskenderun Adliyesi’ne sevk edildi. Çıkartılan mahkeme sonucu Gökhan T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

RESTAURANTTA SİLAHLI SALDIRI haberi 20 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  13775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle