SAMANDAĞ DA GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ

<strong>Samandağ il&ccedil;esine bağlı Tekkebaşı Mahallesi&#39;nde ikameteden 20 yaşındaki Sinem Karataş intihar sonucu hayatını kaybetti.</strong>
SAMANDAĞ DA GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ
15 gün önce evinde baygın olarak fark edilen genç kız, ailesi tarafından hastahaneye kaldırıldı. 14 gün boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren genç Sinem daha fazla direnemedi hayata gözlerini yumdu. Genç Sinem'in ölüm haberi dün akşam saatlerinde geldi. Ölüm haberini duyan ailesi ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Genç Sinem'in ölümü yaşadığı mahallede de büyük üzüntü yarattı. Genç Sinem bugün adli tıp raporu için otopsiye gönderilirken, Edindiğimiz bilgiye göre genç Sinem'in ölümünün ilaç zehirlenmesi sonucu intihar ettiği ortaya çıktı. Genç Sinem yarın saat 11:00'da Tekkebaşı Mahallesi Asri mezarlığında toprağa verilecek. Genç Sinem'in intihar sebebi ise henüz bilinmiyor.
HABER: SOVTNA
SAMANDAĞ DA GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ haberi 09 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle