SOKAK ORTASINDA CİNAYET

Hatay'ın İskenderun İlçesi'ne bağlı Arsuz Beldesi'nde silahlı saldırıya uğrayan baba Murat Koca öldü, oğlu Yusuf Koca ise ağır yaralandı.
SOKAK ORTASINDA CİNAYET

Olay dün akşam saatlerinde Arsuz Deresi üzerindeki köprüde meydana geldi. İddiaya göre, Murat Koca oğlu Yusuf Koca ile köprüden yaya olarak geçerken, alacak verecek meselesinden aralarında husumet olduğu ileri sürülen 17 yaşındaki Semih T. ile karşılaştı.Taraflar arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Semih T. tabancayla baba- oğula kurşun yağdırdıktan sonra kaçtı. Saldırıda Murat Koca vurulduktan sonra düştüğü Arsuz Deresi'nde can verdi. Oğlu Yusuf Koca ise ağır yaralandı.Yusuf Koca, gelen ambulansla İskenderun Devlet Hastanesi'ne götürülüp, tedavi altına alındı. Murat Koca'nın cenazesi ise Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı incelemenin ardından morga götürüldü.Baba ve oğlu vurduğu iddia edilen Semih T.'nin arandığı, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

SOKAK ORTASINDA CİNAYET haberi 10 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  23135 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle