Suriyeli İki Çocuk Dövülerek Öldürüldü

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">iskenderun&#39;da bir hurdacıda &ccedil;alışan 2 Suriyeli &Ccedil;ocuk işveren tarafından sopayla d&ouml;v&uuml;lerek &ouml;ld&uuml;r&uuml;ld&uuml;.&nbsp;</span>
Suriyeli İki Çocuk Dövülerek Öldürüldü

İskenderun'da bir hurdacıda çalışan 16 yaşındaki Abdulhamit Taben ile aynı yaştaki akrabası Ahmet Taben, farklı adreslerde ölü bulundu. Abdulhamit Taben, sanayi sitesinde vatandaşlar tarafından yerde hareketsiz yatarken bulunurken, olay yerine çağrılan ambulansla  İskenderun Devlet Hastanesine götürüldü. Yapılan ilk incelemede Abdulhamit Taben'in dövülerek öldürüldüğü anlaşıldı. Taben'in akrabası Ahmet Taben ise Yıldırım Tepe mahallesi 382 sokakta ölü bulundu. Ahmet Taben'in de Abdulhamit gibi dövülerek öldürüldüğü belirlendi.Soruşturma başlatan polis, Suriyeli iki çocuğu yanında çalıştıran evli ve 5 çocuk sahibi Habip O'ı gözaltına aldı. Habip O., polise verdiği ifadesinde Suriyeli iki çocuğun kızına sarkıntılıkta bulunduğunu ve bu yüzden Abdulhamit Taben ile Ahmet Taben'i sopayla dövdüğünü itiraf etti. Emniyette alınan ifadesinin ardından hakim karşısına çıkan Habip O., tutuklandı.Olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan üç kişi serbest bırakıldı.

Suriyeli İki Çocuk Dövülerek Öldürüldü haberi 21 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle