Tartıştığı Eşini Av Tüfeğiyle Öldürdü

<strong>Hassa İl&ccedil;esi&#39;nde 70 yaşındaki Ali Top&ccedil;u, tartıştığı eşi 65 yaşındaki Perihan Top&ccedil;u&#39;yu av t&uuml;feğiyle ateş ederek &ouml;ld&uuml;rd&uuml;.</strong>
Tartıştığı Eşini Av Tüfeğiyle Öldürdü
Hassa İlçesi'nde 70 yaşındaki Ali Topçu, tartıştığı eşi 65 yaşındaki Perihan Topçu'yu av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü.
Hassa İlçesi'nin Akbez Mahallesi'nde oturan Ali Topçu, saat 07.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle eşi Perihan Topçu ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ali Topçu, av tüfeğiyle eşine ateş edip kaçtı. Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla Hassa Devlet Hastanesi'ne götürülen Perihan Topçu, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.Kaçan Ali Topçu'nun yıllar önce de mahallede bir kişiyi öldürdüğü ve cezaevinde yattığı ortaya çıktı. Topçu'nun yakalanması için jandarmanın çalışması devam ediyor. 
Tartıştığı Eşini Av Tüfeğiyle Öldürdü haberi 03 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle