TRAFİK KAZASI 2 YARALI

 Kumlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında takla atan otomobilde bulunan iki kişi yaralandı.
TRAFİK KAZASI 2 YARALI
 Edinilen bilgiye göre, Kaletepe köyünden Kumlu ilçesine doğru seyir eden Mehmet Hayri Yemez'in yönetimindeki 31 RR 464 plakalı otomobil, Muharrem köyü yakınlarındaki pamuk tarlasına zirai ilaçlama yapan traktörün arkasına takılı olan zirai ilaçlama holderinin, dönme esnasında bir kanadının yola uzandığını son anda fark etti.
 
     Bunun üzerine panik yapan ve direksiyon hakimiyetini kaybeden Mehmet Hayri Yemez, sağ tarafta bulunan sulama kanalınında etkisiyle üç takla attıktan sonra pamuk tarlasının içine düştü.
     Kaza anında araç içerisinde bulunan sürücü Mehmet Hayri Yemez (39) ile oğlu Ahmet Yemez (6) tedavileri yapılmak üzere Kırıkhan Devlet Hastanesine sevk edildiler.

     Yaralılardan Ahmet Yemez'in kafasına 6 dikiş atıldığı öğrenilirken, baba Mehmet Hayri Yemez'in ise boyun ve kol bölgelerinde ezilmelerin olduğu belirlendi.
     Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.
TRAFİK KAZASI 2 YARALI haberi 20 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  21665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle