YİNE KADIN Cansu Kaya cinayeti

<h5>Muğla&#39;nın Ortaca İl&ccedil;esi&#39;nde, ge&ccedil;en pazar g&uuml;n&uuml;nden itibaren kayıp olan ve 3 g&uuml;n sonra kanalda cesedi bulunan 18 yaşındaki Cansu Kaya, g&ouml;zyaşları i&ccedil;inde toprağa verildi.</h5>
YİNE KADIN Cansu Kaya cinayeti
Ortaca'nın Mergenli Mahallesi'nde yaşayan Cansu Kaya, pazar günü, garson olarak çalıştığı Dalyan Mahallesi'ndeki restorandan, mesai bitiminin ardından ayrıldı. Kaya'dan daha sonra haber alınamadı. Dalyan'da kaldığı apart otele gitmeyen Kaya'ya cep telefonundan da ulaşamayan yakınları meraklanıp, aramaya başladı. Jandarma ve polise de kayıp ihbarıyla başvuran yakınlarının endişeli bekleyişi, salı günü son buldu. Cansu Kaya'nın cesedini, arama çalışmalarına katılan ablası Burcu Kaya tarafından Dalyan'ın Çandır Geçişi Mevkii'ndeki su kenarında bulundu. Üzerinde sadece iç çamaşırı bulunan Kaya'nın cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.Otopside Kaya'nın cinsel organında ise zorlama tespit edildiği ayrıca boğulduktan sonra suya atıldığı belirlendi.  Evinin önüne getirilen Kaya'nın naaşı  kılınan namazın ardından mahalle mezarlığında gözyaşları içinde toprağa verildi. 
YİNE KADIN Cansu Kaya cinayeti haberi 19 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle