YİNE KAZA YİNE ÖLÜM

Önceki gün sabah saatlerinde Narlıca Mahallesinde aracıyla giderken trafik kazası geçiren Çağdaş Dede hayatını kaybetti. Yanında bulunan arkadaşı ise ağır yaralandığı belirtildi.
YİNE KAZA YİNE ÖLÜM
Trafik kazasında yaşama gözlerini yuman Çağdaş Dede , Samandağ Çevlik Tatil Köyünde aracıyla balık ekmek işletiyordu.Defne ilçesine bağlı Akdeniz mahallesindeki evinden  alınan cenaze Defne Mahallesinde toprağa verildi.     Hatay Toplum Gönüllüleri son günlerde yaşanan trafik kazaları nedeniyle açıklama yaparak  “ Uzunbağ mevkiinde genç doktorumuzun aracıyla trafik kazasında köprüden uçup ölmesi, sonra iki gencin aynı köprüden aşağı uçup ölmesi ardından  yeni evli çift ve beş aylık bebeklerinin ölümü ve son olarak önceki gün Çağdaş Dede'nin ölümü. Neden bunca ölüm.? Neden bu kadar gencin yitip gitmesi? Bunun çözümü yok mu? Bu bizim kaderimiz mi yoksa? Lütfen medeni ölçülerde tartışalım ve bu ölümleri nasıl önleriz noktasında bizlere yol gösteriniz.”denildi.
YİNE KAZA YİNE ÖLÜM haberi 30 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine HATAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ adına Hatay Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  9330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle