YUSUF ASLAN’ın HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

<span style="background-color:rgb(237, 237, 237); color:rgb(15, 15, 15); font-family:tahoma; font-size:12px">&nbsp;10 g&uuml;n &ouml;nce ortadan kaybolan &Ccedil;&ouml;ğ&uuml;rl&uuml; Mahallesinden&nbsp; Yusuf Aslan&nbsp; (25) isimli gen&ccedil;ten hala haber alınamıyor.&nbsp;</span>
YUSUF ASLAN’ın HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

 Asi nehri ve ormanlık arazilerde Yusuf Aslan’nı bulmak için  Arama tarama çalışmalarına katılan   Çöğürlü Mahallesi Muhtarı Mehmet Doğru, “ Yusuf Aslan’ın hayatından endişe ediyoruz. Ailesi perişan oldu. Jandarma  ve emniyet ekipleri Yusuf Aslan’ın bulması için arama tarama çalışmalarını devam ettiriyor. Gören veya bulanların insanlık namına yetkililere haber versin ” dedi.02 Ağustos 2015 Pazar günü en son 31 SS 331 plakalı  motorsikletiyle evinden çıktığını bir daha da geri dönmediğini söyleyen acılı baba Hasan Aslan “ Oğlumun kaçırılmış olabileceğinden  şüphe ediyoruz. Oğlumun hayatından endişe ediyoruz. Perişan olduk. Ölü veya diri oğlumun bir an önce bulunmasını istiyoruz. Mahalledeki  gençler ile Mahalle muhtarımız Mehmet Doğru, jandarma ve Polis ekipleri Asi nehrinde ve ormanlık arazilerde arama tarama çalışmaları devam ediyor.”şekilinde konuştu.     

YUSUF ASLAN’ın HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR haberi 14 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle