2. ARSUZ TANITIM GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Belediyesi’nin Arsuz Turizm ve Kültür Derneği ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2’nci Arsuz Tanıtım Günleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.
2. ARSUZ TANITIM GÜNLERİ ETKİNLİĞİ
2 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilen etkinliğe, Başkan Savaş ve eşi Doç. Dr. Nazan Savaş’ın yanı sıra Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, CHP Kadın Kolları MYK üyesi Suzan Şahin Dudu, Arsuz Kültür Turizm Derneği Başkanı Hasan Arslan ile birlikte çok sayıda partili ve dernek yöneticisi katılım gösterdi.Düzenlenen etkinlikte turizm değerleri bakımından Arsuz’un Hatay'ın en önemli ilçelerinden biri olduğu ve bu anlamda değerlendirilebilecek potansiyelinin yanı sıra Arsuz Turizm ve Kültür Derneği’nin bu konuda gerçekleştirdiği faaliyetler görüşüldü.Hatay’ın turizm potansiyelini her geçen gün yükselten ve bu konudaki özverili çalışmalarıyla herkesin beğenisini kazanan Başkan Savaş, “Arsuz’un tanıtımı için kurulan derneğinizin bugüne kadar yaptığı çalışmalar çok değerli. Arsuz'da tıpkı diğer ilçelerimiz gibi bizim gözbebeğimiz. Arsuz için, Hatay için çalışmak bizim için ibadettir. İnşallah ilerleyen zamanlarda hizmetlerimizi şehrimizin her bölgesinde arttıracağız. Bunu da hep beraber başaracağız” diyerek HBB’nin Akdeniz'in yükselen değeri Hatay'ın her bölgesine hizmet götürme noktasındaki kararlılığını dile getirdi.Konuşmasının devamında Arsuz’da yapılması planlanan termik santral hakkındaki düşüncelerini de paylaşan Başkan Savaş, “Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda hemşehrilerimizin hassasiyetine, beklentisine göre hareket edeceğiz. Yani bu konuda üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Siz değerli hemşehrilerimin bu konuda gönlü ferah olsun; çünkü biz sizi seviyoruz” ifadeleriyle HBB’nin bu konudaki tavrını ortaya koydu.Arsuz Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Arslan, bugüne kadar Arsuz ve Hatay’a yaptığı tüm hizmetlerden dolayı Başkan Savaş’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.
2. ARSUZ TANITIM GÜNLERİ ETKİNLİĞİ haberi 04 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  955 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle