23 NİSAN I KUTLUYORUZ

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, makam koltuğunu ilköğretim öğrencisi Ahmet Alperen Tartıcı'ya bıraktı.
23 NİSAN I KUTLUYORUZ
 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, İnönü İlköğretim Okulu'ndan bir grup öğrenci ve öğretmenlerinin eşliğinde makamında konuk etti.
     Savaş, daha sonra makam koltuğunu İnönü İlköğretim Okulu 5'inci sınıf öğrencisi Ahmet Alperen Tartıcı'ya bıraktı.
      
          
 
     Temsili olarak makam koltuğuna oturan Tartıcı, öncelikle kentin temizliği, ekmeklerin açıktan satılması, bisiklet yollarının az olması gibi sorunların çözümü için çalışacağını belirtti.
     Ticaretin daha canlandırılması gerektiğini ifade eden Tartıcı, kente özgü ürünlerin tanıtım ve pazarlaması için yeni stratejiler geliştireceğini söyledi.
     Belediye Başkanı Savaş da, kentin daha temiz ve yaşanılır olması için çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini, çocuklar için çok sayıda park, oyun alanı yaptıklarını ve yakın zamanda da bisiklet yollarının faaliyete gireceğini belirtti.
     Daha sonra Savaş, makam koltuğuna oturan Tartıcı ve beraberindekilere çeşitli hediyeler verdi.
 
 
23 NİSAN I KUTLUYORUZ haberi 23 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  18235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle