42 mahallede etkili mücadele sürecek‏

<span style="background-color:rgb(246, 247, 248); color:rgb(55, 62, 77); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:12px">Samandağ Belediyesi tarafından sivrisinek ve karasinek ile m&uuml;cadelede normal rutin &ccedil;alışmalarına ek olarak 42 mahalleyi kapsayan yeni bir &ccedil;alışma başlatıldı. </span>
42 mahallede etkili mücadele sürecek‏
7 araç ve 14 personelle önceki gün Deniz sitesi drenaj kanallarından başlayan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Samandağ Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Ali Türetken “ Karasinek ve sivri sinekle mücadele kapsamında şu anda normal rutin çalışmalara ek olarak 42 mahalleyi kapsayan geniş kapsamlı bir çalışma başlattık. Bu çalışmada, sivrisinek ve karasineğin yoğun üreme alanları hedef seçilmiştir. Bu çalışma, sulama kanalet ve drenaj kanalları, ölü asi bölgesi ve diğer üreme alanlarında sık aralıklarla devam edecektir. Çalışmalara sabah saat 04’ten akşam saat 20:00’a kadar devam ediyor. İlaçlama programına göre hangi mahallede hangi tarihte çalışma yapılacağı ile ilgili belediyemizin resmi internet sitesinde yayınlanmıştır vatandaşlarımız oradan takip edebilirler. Samandağlı hemşerilerimizden, çöp ve atıkları usulüne göre çöp bidonlarına koymalarını, özellilikle sulama kanalet ve drenaj kanallarına bir şey atmamaları konusunda duyarlılıklarını bekliyoruz. Büyükşehir’den önce 9 mahalle olan ilçemizin hizmet alanı şu anda 42 mahalleye çıkmıştır. Biz bu alanında mevcut imkanlarımızla halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. “ dedi.
42 mahallede etkili mücadele sürecek‏ haberi 06 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle