42 MAHALLEYE HİZMET EDECEĞİZ‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:14px">YAYLICA,TOMRUKSUYU,DEĞİRMENBAŞI,HUZURLU,&Ccedil;ANAKOLUK,AVCILAR MAHALLERİNDE &Ccedil;ALIŞMALAR S&Uuml;R&Uuml;YOR.</span>
42 MAHALLEYE HİZMET EDECEĞİZ‏

 Büyükşehir yasasıyla beraber Samandağ belediyesi 42 mahalleye hizmet götürüyor. Samandağ ilçesinin bütün mahallelerine hizmet götürme noktasında çalışmalarını sürdüren  Samandağ belediyesi ekipleri Karaçay bölgesinde yol ve parke çalışmalarına hız verdi.  Samandağ Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü: “Belediyemiz Yetki sınırları içinde kalan Yaylıca,Tomruksuyu,Değirmenbaşı,Huzurlu,Çanakoluk,Avcılar gibi dağın öte tarafında kalan mahallelerimize, başkanımız özel bir önem atfediyor.İş makinalarımızla bu mahallelere hizmet veriyoruz. Mahalle Muhtarları ,Meclis üyeleri ve halkın talepleri dikkate alınarak bu çalışmalar yapılıyor. Ayrıca parkeleme programımız yavaş yavaş başladı.Öncelikli alanları tespit edip başlayacağız.”dedi.Samandağ Belediye Meclis Üyesi Özgür Duyan:”Samandağ Belediye Başkanımızın talimatları ile kilitli parke taşı döşemesi mahallelerimizde başlandı ve aynı anda da çiftçilerimizin bahçelerine giden, ciddi şekilde bozulan yollarımızın stabilize ile onarımı yapılıyor. Başta Belediye Başkanımıza ve yönetimine , Fen işleri müdürlüğümüze teşekkür ediyor halkımız. Halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkımızın yürekten duasını almak için fedakar olmaya devam edeceğiz” dedi. 

42 MAHALLEYE HİZMET EDECEĞİZ‏ haberi 15 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle