7. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi ve T&uuml;rkiye Satran&ccedil; Federasyonu işbirliği ile ger&ccedil;ekleşecek olan Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi 7. Uluslararası Satran&ccedil; Turnuvası 01-06 Eyl&uuml;l 2015 tarihleri arasında HATMEK Salonu&rsquo;nda ger&ccedil;ekleştirilecek.</strong>
7. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın, gençlerimizi spora ve sosyal faaliyetlere teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği spor faaileyetlerine bir yenisini daha ekliyor. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen şampiyona toplamda 9 tur ve iki kategoride gerçekleşecek. Şampiyonaya katılacak olan Uluslararası misafir sporcular şampiyonaya ayrı bir renk katacak.Yarışma sonunda ilk 3’e giren sporculara Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından kupa ve madalyaların yanı sıra toplamda 12.000 TL ödül dağıtılacak.Son başvuru 29 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 18:00’da olup turnuvaya katılacak olan sporcuların http://www.hataybb.tsf.org.tr adresine başvurmaları gerekmektedir.
 
7. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR haberi 20 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1655 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle