ADAYLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">AK Parti Hatay&rsquo;ın 25.d&ouml;nem Milletvekili Adayları Kapalı Spor Salonu&rsquo;nda ger&ccedil;ekleştirilen g&ouml;rkemli bir tanıtım toplantısıyla g&ouml;r&uuml;c&uuml;ye &ccedil;ıktı.</span>
ADAYLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 Kapalı Spor Salonu’nu hınca hınç dolduran partililere tanıtılan milletvekili adayları, Hatay’ın başarısı için birlik içinde çalışacakları sözünü verdi.Kapalı Spor Salonu’nu  hınca hınç dolduran Ak Partililere adayların tanıtımından önce bir sürpriz yapılarak ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan tarafından mini bir konser verildi. Ekibiyle birlikte söylediği şarkılar ve yüreklere dokunan şiirleriyle partilileri zaman zaman duygulandıran kimi zaman da coşturan Ahmet Selçuk İlkan büyük alkış aldı.Milletvekili adayları salonda büyük coşkuyla karşılanırken, salonu dolaşarak tüm partililerle selamlaştılar. Sadullah Ergin öncülünde salonu selamlayan adaylar, sloganlarla desteklenirken, Hatay’a layık birer vekil olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının sözünü verdiler.Ak Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, bugün itibariyle kampanya dönemine girdiklerini belirterek; “25.Dönem aday tanıtım toplantısına hoş geldiniz. Ovada tarlada işinizi, evde eşinizi bırakıp geldiniz, hepinize minnettarız. Fazla söze gerek yok, Ak Parti vücut diliyle konuşan bir partidir. Burada birlik ve beraberliğin olduğu görülüyor. Kampanya döneminin başarılı geçmesini diliyorum, seçimlerin başta Hatay olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.Kadın Kolları İl Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik ise yaptığı konuşmada; “Allah’ın rızasını kazanmak, vatana millete hizmet etmek dışında hiçbir hedefimiz yoktur. Tüm teşkilat üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum.”dedi.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci partililerden söz alma geleneğini sürdürdü. Başkan Kimyeci seçimlerde başarı için tüm salondan çalışma sözü alırken şunları kaydetti; “Düğünümüze hepiniz hoş geldiniz. Artık söz bitip icraat başlayacak. Ak Parti Hatay’a bugüne kadar gelmeyen tüm hizmetleri getirdi, bizler görev alan 11 belediye başkanıyla birlikte yerel hizmetleri birlikte yapmaya gayret ediyoruz. Belediyeler olarak tüm desteği hükümetimizden görüyoruz. Belediye Başkanları olarak hizmetin en kralını, en kalitelisini bizler sunmak zorundayız. Her 15 günde 1 tüm ibadet mekanlarını temizliyoruz. Vatandaşın ayağını çamura değdirmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Parklar ve bahçeler yapıyoruz, 65 yaş üstü tüm yaşlılarımızı evde ziyaret edip eksiklerini gideriyoruz. Kadınlarımıza spor yaptırıyoruz, ama bu hizmetlerin devamı için 10 vekile de talibiz.”Adaylar başarı sözü verdi.Yapılan konuşmaların ardından milletvekili adayları 10.sıradan başlayarak konuşmalarını yaptılar. Adayların konuşmasındaki ortak nokta başarı çıtasının yükseltilmesi oldu.

 

 
ADAYLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI haberi 20 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle