AGC DEN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber ve Antakya Gazeteciler Cemiyeti Y&ouml;netim Kurulu &uuml;yeleri Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci&rsquo;ye ziyarette bulundu.</span>
AGC DEN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

 Başkan Kimyeci, göreve yeni başlayan Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber’in ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirtti. Başkan Kimyeci, Murat Berber’e görevinde başarılar diledi. Ayrıca her zaman Gazeteciler Cemiyeti’nin ve basın mensuplarının her zaman yanında olacağını belirtti.      Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber’e ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kimyeci, tüm basın mensuplarına ve gazetecilere başarılar diledi.

AGC DEN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET haberi 21 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle