AKADEMİ HASTANESİ BU YILDA SPONSOR OLDU

Geçtiğimiz 3 yıl boyunca Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubünün sağlık sponsoru olan Özel Antakya Akademi Hastanesi, bu yılda Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Bayan Basketbol Takımı ve Erkek Voleybol Takımına destek vererek tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla takımın sağlık sponsoru olmuştur.
AKADEMİ HASTANESİ BU YILDA SPONSOR OLDU
Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Yönetim Kurulu Üyesi Serhat BAYRAKTAR ile İdari Menajer Erdal OKTAY Akademi Hastanesi Yönetimini ziyarette bulundu ve Akademi Hastanesi ile Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubü arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı.
Konuyla ilgili görüşünü belirten Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Memet KILIÇLAR; ‘’Sağlıkta Güvenceniz’ sloganıyla yola çıkan ve bu anlayışla devam eden Akademi Hastanesi olarak, Bayan Basketbol Takımımıza ve Erkek Voleybol Takımımıza her yıl olduğu gibi bu yılda destek olmak bizi çok mutlu etti. Bizler sporun ve sporcunun yanında olan gönüllü kuruluş olmaya devam edeceğimizi belirtir, bayan basketbol takımımıza ve erkek voleybol takımımıza başarılar dilerim,’’ dedi.Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Yönetim Kurulu Üyesi Serhat BAYRAKTAR; ‘ ‘Akademi Hastanesi’nin bu yılda bizim yanımızda bulunarak sağlık sponsorumuz olması bizide çok mutlu etti, Akademi Hastanesi yönetimine her yıl verdikleri destek adına teşekkür ediyoruz,’’ dedi.
 
AKADEMİ HASTANESİ BU YILDA SPONSOR OLDU haberi 14 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle