AKAD'TAN BAŞKAN SAVAŞ'A NEZAKET ZİYARETİ

Hatay’ın birlikte yaşam kültürünün zenginlik olduğu bilinciyle hemşehrilerinin hoşgörü temelindeki yaşam biçiminin her geçen gün biraz daha ileri taşınması amacıyla istişareler gerçekleştiren Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, şehrin kanaat önderleriyle bir arada olmaya büyük özen gösteriyor.
AKAD'TAN BAŞKAN SAVAŞ'A NEZAKET ZİYARETİ
Alevi Kültürünü Araştırma Derneği (AKAD) Başkanı Nihat Yenmiş ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay’ın barış ve kardeşlik mozaiğine katkı sunarak tüm dünyaya örnek olan Başkan Savaş’ı 2 Nisan Cumartesi günü HBB İskenderun Binası’nda ziyaret etti.Bir arada, kardeşçe ve hoşgörü temelinde yaşama kültürünün en iyi örneklerini sunan ve bu yapısıyla tüm dünyaya emsal olan Hatay, Başkan Savaş’ın sunduğu hizmetlerle, insan odaklı sosyal belediyecilik ve yaşam anlayışıyla yenilenerek gelişmeye devam ediyor.Gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak konuşan Başkan Savaş "Bu topraklarda yaşayan farklı kültürler zenginliğimizdir. Biz bu coğrafyada kardeşçe yaşamaktan çok mutluyuz. Hatay’ın barış ve kardeşlik mozaiği tüm dünyaya örnek olmalıdır” diyerek barışın, sevginin ve kardeşliğin simgesi olmaya devam edeceklerini ifade etti.AKAD Başkanı Nihat Yenmiş ise, "Hiçbir siyasi ya da bölgesel ayrım yapmadan hizmetlerini tüm Hatay’da adil bir şekilde devam ettiren Başkan Savaş’a yaptıklarından ötürü teşekkür ediyorum" dedi 
AKAD'TAN BAŞKAN SAVAŞ'A NEZAKET ZİYARETİ haberi 05 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1060 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle