AKDENİZ MASTERLAR VE VETERANLAR FUTBOL TURNUVASI

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora yaptığı yatırımlar ve şehre kazandırdığı Avrupa standartlarındaki spor tesisleri ile yeni bir sportif çehre kazanan Hatay, bölgesel bir turnuvaya daha ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyor.
AKDENİZ MASTERLAR VE VETERANLAR FUTBOL TURNUVASI
HBB’nin katkılarıyla 2-3 Nisan tarihlerinde düzenlenen Akdeniz Masterler ve Veteranlar Futbol Turnuvası yarı final müsabakaları 2 Nisan Cumartesi günü,  Osmaniye Masterler ile Hatay Güneyler Masterler takımları arasında Hatayspor Tesisleri’nde oynanan müsabakayla başladı.Yarı finalin ilk müsabakasını 3-2’lik skorla kazanan Hatay Güneyler ile yarı finalin ikinci müsabakasında Zülüflühan Veteranları 2-0’lik skorla deviren Gaziantep Veteranlar takımı 3 Nisan Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumu’nda saat 14.00’te şampiyonluk için kozlarını paylaşacak. Finale çıkan her iki takım da Eylül ayında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Akdeniz Bölgesi’ni temsil etme hakkı elde edecek.
AKDENİZ MASTERLAR VE VETERANLAR FUTBOL TURNUVASI haberi 04 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1695 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle