ALPERENLERLE MÜCAHİTLER EL ELE

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Osmaniye Milli İttifak, d&uuml;zenlediği Milletvekili Aday tanıtımını toplantısı ile adaylarını basına tanıttı.</span>
ALPERENLERLE MÜCAHİTLER EL ELE

Osmaniye Milli Ittifak, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi il ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Programa aynı zamanda Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan katıldı.

Osmaniye Milli İttifak Adayları şu şekilde açıklandı:

1-      Osman Eroğlu (Finansal Danışman - Reklamcı)

2-      Fuat Arıkan (Ziraat Mühendisi)

3-      Hasan Gençoğlan (Yüksek Ziraat Mühendisi)

4-      Mehmet Ali Kaya (Emekli)Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan toplantıda yaptığı konuşmada Saadette Büyük Birliğin gerçekleştiğini ifade ederek, Bu gönül birlikteliğinin yıllardır özlenen bir tablo olduğunu vealternatif yok diyenlere en güvenilir çözüm umudu olmuştur” dedi.Konuşmaların sonunda Adaylar topluca el ele katılımcıları selamladı.

ALPERENLERLE MÜCAHİTLER EL ELE haberi 11 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  2300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle