ALTINÇAY PARKI MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci hizmet denetimlerine devam ediyor. Başkan Kimyeci program d&acirc;hilinde Altın&ccedil;ay Mahallesi&rsquo;ne Antakya Belediyesi&rsquo;nce yeni yapılan parkta incelemelerde bulundu.</span>
ALTINÇAY PARKI MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Altınçay mahallesinde gerçekleştirdiği denetimler esnasında yapımı tamamlanan parkın mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olmasını diledi. Başkan Kimyeci konuşmasının devamında antakya Belediyesi olarak yemyeşil bir Antakya için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini bu kapsamda Altınçay mahallesine kazandırılan parkın çok kısa bir sürede yapım işlerinin tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade etti.Başkan Kimyeci parkta yaptığı incelemeler esnasında karşılaştığı çocuklarla da sohbet ederek, çeşitli hediyeler dağıttı.

ALTINÇAY PARKI MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN haberi 27 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle