ALTINÖZÜ’NDE SONDAJ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), yaklaşan yaz aylarında herhangi bir su sıkıntısının yaşamaması adına içmesuyu sondaj kuyuları açmaya devam ediyor.
ALTINÖZÜ’NDE SONDAJ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR‏
Yaklaşan yaz ayları öncesinde Projeler Daire Başkanlığı’nın hayata geçirdiği program çerçevesinde Altınözü ilçesine bağlı Yarseli Mahallesi’ne 80 metrelik içmesuyu sondaj kuyusu çalışmasının yapıldığını belirten Genel Müdürlük, açılan kuyudan saniyede 15 litre suyun edileceğini bildirerek, su sıkıntısının yaşanmaması adına kent genelinde çalışmaların sürdüğünü açıkladı.  İçmesuyu depoları ile içmesuyu terfi istasyonlarında bulunan elektrik panolarında da bakım ve onarımın yapıldığı çalışmada 5 personelin görev aldığını aktaran İdare, içmesuyu şebekesi olmayan mahallelerin tespit edildiğini ve bu çerçevede projelerin hayata geçirildiğini bildirdi. 
ALTINÖZÜ’NDE SONDAJ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR‏ haberi 14 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Altınözü muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  955 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle