ANNELER GÜNÜ'NDE UNUTULMAYACAK EĞLENCE‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın öncülüğünde ve eşi Doç. Dr. Nazan Savaş'ın bir anne olarak gösterdiği hassasiyet doğrultusunda her sene Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü münasebetiyle HBB personeline Harbiye Teras Aqua Park'ta unutulmayacak bir etkinlik tertip edildi.
ANNELER GÜNÜ'NDE UNUTULMAYACAK EĞLENCE‏
HBB Kültür Şube Müdürü Emine Atmaca ve yanı sıra çok sayıda belediye personelinin katıldığı etkinliğe ilk olarak Harbiyeli yerel şarkıcı Cihan Çağlar birbirinden eğlenceli şarkılarıyla renk kattı.HBB Kültür Şube Müdürü Atmaca etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Öncelikle Başkanımızın selam ve saygılarını ileterek hepinizin anneler gününü kutlarım. Hepiniz hoş geldiniz ve iyi eğlenceler diliyorum,  diyerek hafızalara kazınacak etkinliğin startını verdi.Etkinliğe katılan annelerin birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikle anlamlı güne ortak olduğu organizasyonda düzenlenen yarışmalarda derece elde edenlere Teras Aqua Park'ta 3 günlük  tatil hediye edildi. Anneler günü özel etkinliğine renk katmak üzere Hatay'a gelen Şarkıcı Tarık Mengüç'ün sahne almasıyla doyasıya eğlenen davetliler, şarkılar eşliğinde stres atmanın tadını çıkardı.Hatay'a ilk defa geldiğini ve bundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mengüç, "Beni sizlerle buluşturan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş'a ve değerli eşi Doç. Dr. Nazan Savaş'a teşekkürlerimi iletiyorum. Biz sanatçılar özel günlerde çalıştığımız için ailelerimizden uzak kalıyoruz. Benim ailem sizlersiniz, hepinizi çok seviyorum ve aranızda olmaktan çok mutluyum hepinize iyi eğlenceler diliyorum"  açıklamasında bulundu.
 
ANNELER GÜNÜ'NDE UNUTULMAYACAK EĞLENCE‏ haberi 09 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6425 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle