Antakya Belediye Başkanı Savaş'ın yeni yıl mesajı

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, coşku ve hizmet dolu bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.
Antakya Belediye Başkanı Savaş'ın yeni yıl mesajı
 Savaş, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajında, yeni yıl da tüm Antakyalılara sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diledi.
     Umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarıyla ilgili beklentilerin arttığı bir yılı geride bıraktıklarını bildiren Savaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
     ''Coşku ve hizmet dolu bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 2012 yılında da yeni ümitlerle, aynı azim ve heyecanımızla, coşkumuzla ve siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yerel yönetimler için kısa sayılabilecek 33 aylık görev süremiz içerisinde, Antakya'mızı daha modern, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik. Kentimizin yıllara sarih sorunlarına kalıcı çözümler üreterek Antakya'mızı çağdaş bir görünüme kavuşturma ve geleceğe hazırlama yolunda, hizmet süremiz boyunca gerçekleştirdiğimiz hummalı çalışmalara gösterdiğiniz anlayış ve hoşgörüden dolayı teşekkür ediyorum.''
     Altyapısıyla, tarihi mekanların restorasyonuyla, cadde-sokak ve parkların modernizasyonu, yeni köprü, otopark, semt sahaları ve kavşak düzenlemeleriyle, insanların sosyal ve kültürel ihtiyacına cevap verecek düzenlemeler gerçekleştirdiklerini bildiren Savaş, halka en iyi hizmeti sunmayı amaç edindiklerini kaydetti.