ANTAKYA BELEDİYESİ 1 YAŞINDA

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Mazman Medya Grubu radyolarında yayınlanan &ldquo;G&uuml;ndem &Ouml;zel&rdquo; programının canlı yayın konuğu oldu.&nbsp;</span>
ANTAKYA BELEDİYESİ 1 YAŞINDA

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler sonrasında ilk kez kurulan bir belediye olarak hizmete başlayan Antakya Belediyesi’nin 1. Yaşında, Başkan Kimyeci bir yılda gerçekleştirdiği hizmetleri radyo dinleyicileri ile paylaştı.Antakya Belediye Başkanı Kimyeci Kültür, Sanat ve Sportif faaliyetlerde de katma değeri yüksek hizmetler sunduklarını belirttiği konuşmalarında, hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler sundu. Başkan Kimyeci; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi boş zamanlarını çeşitli kötü alışkanlıklara yöneltmelerine fırsat vermeden spor ile sosyal hayata dâhil etmek için Antakya Belediyesi spor kulübünü kurduk. Bu doğrultuda gençlerimiz spor yaparken sosyalleşmenin yanı sıra sağlıklı bir yaşamın önemini fark edecekler. Projemiz dâhilinde 260 gencimize karate, kick boks, muay thai, wushu ve basketbol kursu veriyoruz. Bunun yanı sıra hanımlarımıza spor hizmetimiz ile de ilk etapta 953 hanım kardeşimize spor yapma imkânı sunuyoruz. Obezite ile mücadele ve sağlıklı yaşam bilincini sağlamak amacıyla hazırladığımız çeşitli mahallelerde 7 adet spor merkezlerinde bayan öğretmenler eşliğinde kurslarımız ücretsiz olarak hizmet veriyor.Bunlarla da kalmayıp vatandaşlarımızın sosyalleşmelerini sağlamak, müzik ve sanatla zamanlarını değerlendirmelerine imkân sunmak adına oluşturduğumuz ney, keman, gitar, bağlama ve mozaik kurslarımızla en güzel şekilde hizmet sunuyoruz. Bu güne kadar kültürel ve sportif faaliyetlerde 2404 aileye hizmet veriyoruz.” dedi.Radyo programı sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye bir sürpriz yapan Mazman Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve çalışanları, Antakya Belediyesi’nin 1. Yılını pasta keserek kutladılar.Başkan Kimyeci yaptıkları jestten dolayı Nihat Mazmanoğlu ve radyo çalışanlarına teşekkürlerini ileterek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

ANTAKYA BELEDİYESİ 1 YAŞINDA haberi 02 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1560 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle