ANTAKYA BELEDİYESİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi&rsquo;nde m&uuml;barek ramazan bayramı m&uuml;nasebetiyle geleneksel ve kurumsal bayramlaşma t&ouml;reni ger&ccedil;ekleşti.</span>
ANTAKYA BELEDİYESİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Antakya Belediyesi kurumsal bayramlaşma törenine katıldı.Antakya Belediyesi ana hizmet binası bahçesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Antakya Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri ve personeller katıldı.Antakya Belediyesi ailesinin bayramını kutlayan Başkan Kimyeci törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti; “Sizleri şahsım ve tüm Antakya Belediyesi ailesi adına en kalbi duygularımla selamlıyorum.30 Mart 2014’te başlayan hizmet yolculuğumuzda bugün 470 günü yani 16,5 ayı geride bıraktık.Şunu gururla ifade etmek isterim ki, Belediyecilik açısından çok kısa bir hizmet süresi olmasına rağmen, geçen bu süre zarfında mesai mevhumu gözetmeden, özverili ve gayretli çalışmalarınızla, bizlere verdiğiniz güç ve destekle Antakya’mıza hep birlikte çok güzel hizmetler yaptık, Allah’ın izniyle bundan sonraki süreçte de bu hizmetlerimizi artarak sürdüreceğiz. Milletimize, memleketimize hizmet için gece-gündüz demeden, özveriyle ve gayretle çalıştınız. Sizlerin ilgisi ve desteğiyle, bizlere verdiğiniz güçle, hizmetlerimiz bundan sonraki dönemde daha da ivme kazanarak devam edecek. Bizler “İnsana Hizmet Allah’a Hizmettir” düşüncesiyle hareket etmeye devam edeceğiz.Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Tevazu ve milletimize hizmet, milletimizin hayır duasını almak tek amacımızdır. Ve önemli olan sizlerle birlikte Baki Kalan Bu Kubbede Hoş Bir Seda Bırakmaktır.Biz gece gündüz demeden milletimize hizmeti sürdüreceğiz. Ben bu duygu ve düşüncelerle; İslam âlemi olarak hep birlikte idrak edeceğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın sizlere, ailenize ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini diliyorum.Ramazan Bayramınızı canı gönülden kutluyorum, ailenizle, sevdiklerinizle hayırlı bayramlar diliyorum ve sizleri Allah’a emanet ediyorum.”Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci törenin ardından tek tek personel ile bayramlaşarak hediye takdim etti.

 

ANTAKYA BELEDİYESİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI haberi 20 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1695 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle