ANTAKYA BELEDİYESİ KAVŞAK ÇALIŞMALARI

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttükleri kavşak düzenleme çalışmalarıyla hem şehir içi trafiğinin rahatladığını, hem de kentin görsel bir güzelliğe kavuştuğunu belirtti.
ANTAKYA BELEDİYESİ KAVŞAK ÇALIŞMALARI
Savaş, yaptığı yazılı açıklamada, Antakya Belediyesi'nce Emlak Konutları Kavşağı, Kurtuluş Caddesi Kavşağı, Maksim Kavşağı, Stadyum Taksi Kavşağı, 75.Yıl Kavşağı, Yavuz Selim Caddesi Kavşağı, Aalen Kavşağı, Orman İşletme Kavşağı, Çekmece Kavşağı, Stadyum Fatih Camii Kavşağı ve İmam-Hatip Lisesi Kavşağı'nda gerçekleştirilen yol genişletme, düzenleme, çiçeklendirme ve aydınlatma çalışmaları sonucunda estetik bir görünüme kavuşturduklarını kaydetti.
                             

     Yapılan düzenlemeler sayesinde Antakya'nın kavşaklarının hem gündüz hem de gece saatlerinde daha güzel ve estetik bir görünüm sergilediğini belirten Savaş, şu açıklamalarda bulundu:
     ''Şehrimizde alt yapı faaliyetlerini çok büyük oranda bitirdik. Ekiplerimiz bir taraftan da üst yapı çevre düzenleme çalışmaları kapsamında faaliyetlerini hızla sürdürüyor. Şehrimizde bulunan tüm kavşaklarımızı modernize ediyor, estetik hale getiriyor ve kent insanımıza yakışır görünümlere kavuşturuyoruz. Bu sayede hem kent içi trafik akışını hızlandırıyoruz, hem de yapılan peyzaj çalışmaları ile kavşaklarımız güzel bir görüntü sergiliyor.''