ANTAKYA BELEDİYESİ PARKE ÇALIŞMALARI

Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kaldırımdan, asfaltlama ve parke döşemeye kadar kent genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü belirtildi..
ANTAKYA BELEDİYESİ PARKE ÇALIŞMALARI
Antakya Belediyesi Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamada, ekipler altyapı çalışmalarını tamamladığı bölgelerde parke, kaldırım, sokakların tesviyesi, malzeme serme sıkıştırma, moloz kaldırma, kumlama ve harçlama faaliyetlerine devam ettiği bildirildi..
 

     Antakya Belediyesi'ne bağlı ekiplerin hafta başından itibaren kent genelinde yürüttüğü çalışmaları şu şekilde; Akasya Mahallesi Mustafa Kocaoğlu sokak ve H.Ömer Alpagot Mahallesi 1. sokak parke döşemesi, Akasya Mahallesi kaldırım, parke ve bordür onarımları, Sümerler Mahallesi 3.Güzel sokak parke onarımı, Emek Mahallesi 29. sokak TEDAŞ kablolarının döşenmesinden dolayı oluşan tahribatları gidermeye yönelik kaldırım parkelerin onarılması, Haraparası ve Altınçay Mahallesi 118. sokak parke öncesi malzeme serme ve sıkıştırılması, Altınçay Mahallesi 116. sokak moloz kaldırılması ve Meydan Mahallesi İnneplik sokağı civarı parke üzeri kumlama ve harçlanması çalışmalarının gerçekleştirdiği kaydedildi.
     Açıklamada, belirlenen periyodik program çerçevesinde kentte altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde parke döşeme, asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarının aralıksız sürdürüleceği belirtildi.