ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

 Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi, hafta sonu ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray’ın konuğu olacak.

ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Kadınlar Basketbol 1.Ligi

            Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi, hafta sonu ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray’ın konuğu olacak. 22.12.2012 Cumartesi günü saat 14.30’da İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu’nda Galatasaray’la karşılaşacak olan Homend Antakya Belediyespor’da tek hedef galibiyet olarak belirlendi. 

Kadınlar Basketbol 2. Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig ( C ) Grubu'nda kentimizi başarıyla temsil eden Homend Şirincespor, hafta sonu kendi evinde Harran Üniversitesi’ni ağırlayacak. 23 Aralık Pazar günü saat 14.00’te Antakya Spor Salonu’nda Harran Üniversitesi ile karşı karşıya gelecek olan Homend Şirincespor hafta içinde yaptığı çalışmaları tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 

Voleybol Erkekler 2. Ligi

Türkiye Voleybol 2. Lig (B) Grubu'nda kentimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı da hafta sonu kendi evinde Diyanet Gençlikspor ile mücadele edecek. Temsilcimiz 22 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 14.00’de rakibiyle Antakya Kapalı spor salonunda karşı karşıya gelecek.  

 Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi  

            Antakya Belediyesi bünyesinde kurulan ve bu yıldan itibaren Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi (B) grubunda bu haftadan itibaren mücadele etmeye başlayan Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ligdeki ilk maçını 22 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te Dörtyol Spor Salonu’nda Hatay Dörtyolspor’la oynayacak. 

Türkiye İşitme Engelliler Futbol 1.Ligi

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi'nde mücadele eden Antakya Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı ise mücadele ettiği ligde devre arası olması nedeniyle bu haftayı maç yapmadan geçecek. Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi’nde 2.devre Ocak ayında başlayacak.