ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI

Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda yaygınlaştırılan HES kodu uygulaması, Antakya Belediyesi’nde de başlıyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Hatay Valiliği tarafından kamu kuruluşlarına ait binalara girişlerde tüm vatandaşlardan HES kodu istenmesi yönündeki kararının ardından Antakya Belediyesi’ne girmek isteyen vatandaşlar ve personeller, HES kodu sorgulamasından geçirilecek.  

Karara göre Antakya Belediyesi’ne girişlerde HES kodu sunmayan vatandaşlar ve personeller binalara alınmayacak. HES kodu almak isteyen vatandaşlar E-devlet, Hayat Eve Sığar uygulaması veya SMS üzerinden HES kodu edinebilir. 

            HES kodunu Hayat Eve Sığar uygulamasından “HES Kodu İşlemleri” bölümüne girerek “HES Kodu Oluştur” butonuna tıklayarak alabilirsiniz. SMS ile almak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı, kimliğin seri numarasının son 4 hanesi ve gün olarak paylaşım süresi yazılarak 2023’e SMS atılır.” 

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI haberi 13 Kasım 2020 12:52 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay / Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  1034 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI haberi, Hatay Antakya Belediye Haberleri hatay ili antakya ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1034 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya+Beledi̇yesi̇’nde+Hes+Kodu+Uygulamasi+Başladi Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/antakya-belediyesinde-hes-kodu-uygulamasi-basladi-235422 #ANTAKYA #BELEDİYESİ’NDE #HES #KODU #UYGULAMASI #BAŞLADI #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #ANTAKYABELEDİYESİ’NDE #BELEDİYESİ’NDEHES #HESKODU #KODUUYGULAMASI #UYGULAMASIBAŞLADI #ANTAKYABELEDİYESİ’NDEHESKODUUYGULAMASIBAŞLADI #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Belediye Haberleri

Hatay Kart Uygulamasında Halkın İsyanı

Hatay Büyük Şehir Belediyesi Hatay kart uygulamasında her 10tl içim 50kr kazanç sağlamaya başladı.

Hatice Ekmekçi | 04 Aralık 2020 11:57
BÜYÜKŞEHİR’DEN KADINLAR İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde her daim kadınların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Hatice Ekmekçi | 02 Aralık 2020 12:46
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR EVİNDE MUTLU

Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, evinde Ünsal Grup Şirin Akademi’yi konuk etti.

Ragibe Gülen | 01 Aralık 2020 15:23
LÜTFEN DİKKAT DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIDIR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Nihat Tazearslan isimlerinin kullanılarak dolandırıcılık yapılmak istendiği uyarısında bulundu.

Nejla Çetinoğlu | 01 Aralık 2020 14:54
TOPLU TAŞIMADA HES KODU ZORUNLULUĞU

Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki toplu taşıma araçlarına binişte 30 Kasım 2020 tarihinden itibaren HES kodunun zorunlu hale getirildiğini bildirdi.

Nejla Çetinoğlu | 25 Kasım 2020 14:33
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI

Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda yaygınlaştırılan HES kodu uygulaması, Antakya Belediyesi’nde de başlıyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Kasım 2020 12:52
HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), bazı sosyal medya sayfalarında konu olan Kullanılmış Suların Uzaklaştırılması Bedeli(KSUB) aboneliğine yönelik açıklamalarda bulundu.

Hatice Ekmekçi | 13 Kasım 2020 12:33
Arsuz’da Koordineli Çalışma

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Arsuz Belediyesi’nin birlikte yürüttüğü yelken caddesinde altyapı ve yol yapım çalışmalarını kontrol ederek, ekiplerden bilgi aldı.

Ragibe Gülen | 13 Kasım 2020 12:25
İŞ YERLERİNE HİJYEN VE ÇEVRE TEMİZLİK DENETİMİ

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Denetim Birimi ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerine devam ediyor.

Nejla Çetinoğlu | 13 Kasım 2020 12:19
HBB MECLİSİ TOPLANDI

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı, gerçekleştirildi.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Kasım 2020 12:10