ANTAKYA BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">&nbsp;Antakya Belediyesi eğitim ve &ouml;ğretime verdiği destek doğrultusunda sunduğu &uuml;cretsiz kurs hizmetleri ile &ouml;rnek olmaya devam ediyor.</span>
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

 Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci eğitim ve öğretime her daim büyük önem verdiklerini bu doğrultuda Antakya Belediyesi olarak sınavlara hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs imkanı sağladıklarını bildirdi. Başkan Kimyeci yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi olarak Temel Eğitimden Orta Öğrenime Geçiş (TEOG) Sınavı, Yükseköğrenime Geçiş Sınavı (YGS), 5. Sınıf Temel Dersler, Temel İngilizce, Yabancı Dil Sınavı (YDS) ve Türkçe Diksiyon alanlarında ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ücretsiz kurs hizmeti vermeye devam ediyoruz.Mustafa Kemal Üniversitesi ile yaptığımız işbirliği doğrultusunda oluşturduğumuz eğitim ve okuma binamız 3000 öğrenciye aynı anda ders verme kapasitesine sahip. Bizler bu yapıyı en verimli şekilde değerlendirmek sureti ile geleceğimizin teminatı öğrencilerimize ferah, huzurlu, yazın terletmeyen, kışın üşütmeyen son teknoloji ısıtma sistemleri ile donatılmış sınıflarımızda konusunda uzman eğitmenlerimiz aracılığı ile en iyi eğitimi sunuyoruz. Öğrencilerimiz derslerine ek olarak tamamen ücretsiz katıldıkları kurslarımız ile bilgilerini pekiştiriyor, yeni bilgiler öğreniyor aynı zamanda sosyalleşerek etüt ve grup çalışmalarında tecrübe kazanıyorlar.Etap etap devam eden kurslarımızda bugüne dek 10 bine yakın öğrencimize eğitim vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Antakya Belediyesi olarak kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimizi servislerimiz ile evlerinden alarak ders sonrası yine aynı şekilde ailelerine teslim ediyoruz. 22 uzman öğretmen ve 19 yardımcı personel ile verdiğimiz kurs hizmetimizde öğrencilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü eğitim araç gereci de yine belediyemizce karşılanıyor. Bu kapsamda son olarak 1815 YGS, 1500 TEOG ve 320 5. sınıf öğrencimize eğitime destek kitapları hediye ettik. Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdiğimiz destek her daim devam edecek.”

 

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK haberi 18 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle