ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Açıkdere Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce organize edilen Gönül Sofrası etkinliklerinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI
Aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okunan ve dualar edilen programda Antakya Belediyesi mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisi ile vatandaşlar duygu dolu saatler yaşadı.Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Başkan Kimyeci programa katılan vatandaşlarla tek tek ilgilenerek, bizzat yemek ikramında bulundu.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci programda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “Bugün bizleri akşam sofrasında misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi olarak teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin Başkan Yardımcıları, müdürleri, personelleri ve meclis üyelerimizle beraber sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Antakya’mızın bütün mahallelerinde birçok hizmetler yaptık. Bu hizmetleri yapmamızda bizlere imkân sağladığınız için şahsım, teşkilatım ve Antakya Belediyesi adına sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Açıkdere mahallemizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde bizden dualarınızı eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederim. Sizin dualarınız bizlere güç veriyor. Açıkdere mahallemizde çok daha güzel işlere imza atarak mahallemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz. Sizlerle aynı sofrada buluşarak, istişarelerde bulunmak, hizmetlerimiz konusunda değerli fikirlerinizi almaya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimizi sunuyorum.”Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci konuşmasının devamında, Mahalle Ziyaretleri Gönül Sofrası etkinlikleri kapsamında her akşam bir mahallede vatandaşlarla buluşarak, istişareler yapma imkanı bulmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Kimyeci Antakya Belediyesi hizmetlerini aktararak, tüm hizmetlerin Antakya’nın 95 mahallesinde ihtiyaç doğrultusunda zamanında, kaliteli ve eksiksiz olarak gerçekleştirilmeye devam ettiğini, vatandaşlardan ve mahalle muhtarlarından gelen en ufak ricayı emir telaki ederek hizmet programlarına dahil ettiklerini ifade etti.Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, Açıkdere Mahalle Muhtarı Ali Sabuncu ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI haberi 12 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  4915 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle