ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Bohşin Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce organize edilen Gönül Sofrası etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI
Programda Antakya Belediyesi mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi. Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Bohşin Mahallesi’nde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi olarak teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.Bohşin Mahallemizde sizlerin destekleri ve önerileriyle birçok hizmet gerçekleştirdik, yaptıklarımızın daha iyisine, daha fazlasına layıksınız. Sizlerin layık olduğu şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bizlere bu gönül sofrasında eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.” Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, Bohşin Mahalle Muhtarı M. Ramazan Güleryüz ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen etkinliklere gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN GÖNÜL SOFRASI haberi 21 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle