ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN İŞÇİ PERSONELİNE YARDIM İKRAMİYESİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin talimatı doğrultusunda belediye işçilerine giyim yardımı ikramiyelerinin ödendiği bildirildi.
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN İŞÇİ PERSONELİNE YARDIM İKRAMİYESİ
       Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada, belediyede çalışan 134 işçi personeli kapsayan giyim yardımı ikramiye ödemesinin işçi personelin banka hesaplarına yatırıldığı belirtildi.
       Başkan Kimyeci, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, göreve geldikleri lk günden itibaren personelin alın terinin kurumadan maaş ve ikramiyelerinin düzenli bir şekilde ödenmesine büyük önem verdiklerini kaydetti.      Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçede vatandaşlarımıza seri, etkin, verimli aynı zamanda kaliteli hizmet vermek için çalıştıklarını ifade eden Kimyeci, açıklamasını şöyle sürdürdü: ''Büyük özveriyle çalışan personelimizin giyim yardımı ikramiyelerini ödeyerek onları ve ailelerini daha da mutlu etmek istedik.  Bu nedenle işçilerimizin giyim yardımlarını ödedik. Değerli işçi kardeşlerimize ikramiyelerini aileleri ile birlikte güle güle harcamalarını diliyorum.''