ANTAKYA BELEDİYESPOR ANTRENÖRÜ TRANSFER AÇIKLAMASI

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nin yeni takımı Antakya Belediyespor'un antrenörü Mustafa Secerlioğlu, iç transferde sadece Aslı ve Burcu ile sözleşme imzaladıklarını söyledi.
ANTAKYA BELEDİYESPOR ANTRENÖRÜ TRANSFER AÇIKLAMASI
  Secerlioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl kurulan takımlarının büyük başarı göstererek birinci lige yükseldiğini belirtti.
     Yeni sezon hazırlıklarına 1 Ağustos Pazartesi günü Antakya'da başlayacaklarını dile getiren Secerlioğlu, şunları kaydetti:
     ''İç transferde sadece Aslı ve Burcu ile sözleşme imzaladık. Birinci lige yükselmemizde büyük özveride bulunan ve aralarında ABD'li Rashidat Sadık Odun'un da bulunduğu 8 sporcuyla yollarımızı ayırdık. Bunlara transferleri için gerekli kolaylığı göstereceğiz. Kadromuzda 4 yabancı oyuncu düşünüyoruz. Birinci ligde takıma daha diri, genç, koşacak, şut yüzdesi yüksek, rakiple mücadele edecek ve hepsinden önemlisi bize uyum sağlayacak sporcular üzerinde duruyoruz. Transfer ve diğer konularda Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'tan büyük destek görüyoruz.''