ANTAKYA BİLİM MERKEZİ AÇILIYOR

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın gençlerin eğitim, öğretim ve sosyal yaşantılarının gelişmelerine verdiği önem doğrultusunda kurulan Antakya Bilim Merkezi 1 Mart 2021 Pazartesi günü açılıyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Bilim Merkezi, Kültür Müdürlüğümüz bünyesinde Bağrıyanık mahallesinde kuruldu. 2. Sınıflardan başlayarak 10.sınıf seviyesine kadar öğrencilerimize Astronomi, Akıl ve Zeka Oyunları ile Robotik Kodlama alanlarında dersler vermeyi amaçlayan bir birimdir. Ayrıca öğrencilerin uzay ve astronomi alanında görsel öğrenmelerini etkin kılmak amacıyla Planetaryum da hazırlayarak hizmete sunuyoruz.” 

Yapılan açıklamada açılış sonrası pandemi şartlarına göre sınav yapılarak öğrencilerin bilim merkezi eğitimlerine dahil edileceği belirtildi. 

ANTAKYA BİLİM MERKEZİ AÇILIYOR haberi 23 Şubat 2021 13:48 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay / Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  558 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
ANTAKYA BİLİM MERKEZİ AÇILIYOR haberi, Hatay Antakya Belediye Haberleri Hatay ili Antakya ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 558 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya+Bilim+Merkezi+Açiliyor Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ANTAKYA BİLİM MERKEZİ AÇILIYOR Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 01 Mart 2021 Pazartesi 17:11 https://firmarehberim.com/haber/belediye/antakya-bilim-merkezi-aciliyor-235612 #ANTAKYA #BİLİM #MERKEZİ #AÇILIYOR #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #ANTAKYABİLİM #BİLİMMERKEZİ #MERKEZİAÇILIYOR #ANTAKYABİLİMMERKEZİAÇILIYOR #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Belediye Haberleri

ANTAKYA BİLİM MERKEZİ AÇILIYOR

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın gençlerin eğitim, öğretim ve sosyal yaşantılarının gelişmelerine verdiği önem doğrultusunda kurulan Antakya Bilim Merkezi 1 Mart 2021 Pazartesi günü açılıyor.

Hatice Ekmekçi | 23 Şubat 2021 13:48
BAŞKAN SAYIN İÇİN HATM-İ ŞERİF OKUTULDU

Kısa bir süre önce yakalandığı Covid19 hastalığı sonrasında tedavi amaçlı gittiği Ankara’da hastanede yaşamını yitiren Yayladağı Eski Belediye Başkanı merhum Mustafa Sayın’ın ruhuna atfen Şenköy Muhtarlığı tarafından Cuma Namazı öncesinde Hatm-i Şerif okutuldu.

Hatice Ekmekçi | 22 Şubat 2021 17:52
Başkan Güzel Esnaflarımızın her daim yanındayız

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Gençlik Kolları Başkanımız Barış Birim ve Defne İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Vural Karataş İle Birlikte Esnafı ziyaret ettiler.

Hatice Ekmekçi | 20 Şubat 2021 14:25
ERYILMAZ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İkan Alkan Düşyolu | 20 Şubat 2021 14:06
BAŞKAN YAVUZ HİZMETLERİ İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ yapılan hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor.

Nejla Çetinoğlu | 20 Şubat 2021 13:31
53 YILLIK ÇINAR KENDİNİ HER GEÇEN GÜN YENİLİYOR”

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Atakaş Hataysporlu taraftarlar için tasarlanan Hatayspor Bonus kredi kartının tanıtımı yapıldı.

Ragibe Gülen | 20 Şubat 2021 13:15
AK PARTİ KONGRESİ ÖNCESİ İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, İl Başkanı, Milletvekilleri, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, Belediye Başkanları ve AK Parti teşkilatı ile birlikte 24 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan AK Parti Hatay 7.Olağan Kongresi kapsamında ilçe teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi.

Gamze Kumlu Melodi Radyo Reklam Danışmanı | 20 Şubat 2021 13:06
BELEDİYE İŞ SENDİKASI DA SEVİNDİREN İMZA

Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç emekçilerin hak ve menfaatlerini korumak ve kollamak adına çalışmalarına daha hız vereceklerini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür ederken, belediyeye ve sözleşmeden yararlanan çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Nejla Çetinoğlu | 20 Şubat 2021 13:01
ARSUZ BELEDİYESİ VE BATIGÖZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Arsuz Belediyesi ve Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi (BATIGÖZ) arasında indirim protokolü imzalandı.

Nejla Çetinoğlu | 19 Şubat 2021 15:45
ANTAKYA BELEDİYESİ BİLİM MERKEZİNDE İNCELEMELER

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın gençlerin eğitim ve gelişimlerine verdiği önem doğrultusunda projelendirilen Bilim Merkezi, ilk ziyaretçilerini ağırladı.

Hatice Ekmekçi | 19 Şubat 2021 15:32